Hakkımızda

Biz Kimiz?


1998 yılından itibaren; Proje Yönetimi, Mühendislik ve Teknik Danışmanlık konularında tecrübesi ile Çelik Yapılar ve Endüstriyel Tesislerin Yapısal Çelik Tasarım, İmalat ve Montajı, Endüstriyel Tesislerin Kurulumu ve bu Endüstriyel Tesislerde bulunan Depolama Tankları, Basınçlı Kaplar, Fırınlar, Bacalar ve Özel Proses Ekipmanlarının Tasarım, İmalat, Montaj ve Devreye Alma alanlarında hizmet vermektedir.

Olmetsan Metal 10.000 m² arazi üzerine 8000 m² kapalı alana kurulu, teknolojinin her türlü araçlarının kullanıldığı, aylık 3.000 ton kapasiteli modern üretim tesisinde faaliyet göstermektedir.

CNC plazma kesim, Boru ve Sac büküm, CNC delik delme tezgahları, Manuel ve Otomatik Kaynak Makinaları ve Boyama tesisi ile hızlı ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş olan Olmetsan Metal, iş dünyasının önde gelen firmalarının güvenini kazanarak çok sayıda proje ve tesise başarı ile imza atmıştır. Olmetsan Metal olarak, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarımızla sürekli değişim eseri  olarak sektörde haklı yerimizi sağlamlaştırıyoruz.