Tesislerin Bakım ve Onarımı

Firmamız; endüstriyel tesislerin mekanik bakım ve onarım işlerini komple üstlenerek, bahse konu tesislerde geçmiş den gelen tecrübemizle akılcı çözümler, kalite, zaman ve fiyat avantajı sağlamayı amaç edinmiştir. Konusunda uzman eleman kadromuzla, Endüstriyel tesislerdeki her


Firmamız; endüstriyel tesislerin mekanik bakım ve onarım işlerini komple üstlenerek, bahse konu tesislerde geçmiş den gelen tecrübemizle akılcı çözümler, kalite, zaman ve fiyat avantajı sağlamayı amaç edinmiştir. Konusunda uzman eleman kadromuzla, Endüstriyel tesislerdeki her türlü bakım ve onarım işleri adam*ay / adam*gün veya anahtar teslimi paket olarak yerinegetirilmektedir.

Düzenli olarak gerçekleştirilen rutin bakım hizmetleri, endüstriyel tesislerde oluşabilecek büyük arızaların olma olasılığını azaltırken tüm makina ve ekipmanlarınızı etkin kılmanın en iyi yoludur.

Firmamızın bakım uzmanları, Türkiye, Ortadoğu ve Asya’da her türlü proses ekipmanlarınızın önleyici ve rutin bakım gereksinimlerini ele alabilecek kapasiteye sahiptir. Makinalarınızın marka ve modeline bakılmaksızın, bakım gereksinimlerini anlayan mühendis ve teknisyenlerden oluşan kendi bünyemizde özel ekiplerimiz sizlerin hizmetindedir.

Ekipmanlarınız için koşullara göre değişken olarak uyarlanabilen önleyici bakım sözleşmeleri ve planları sunarak, size sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi sağlama konusuna motiveyiz. Size sunduğumuz hesaplı tekniklerle, makinalarınızın verimini üst düzeyde tutup onları gelecek yıllar için hazır kılabiliriz. Bizimle Önleyici Bakım Sözleşmesi yaparak, makina ve ekipmanlarınızın rutin bakım hizmetlerini teminat ve güvence altına almaktasınız. Bizim sunduğumuz bu hizmet önleyici bakım hizmetlerine harcayacak zamanı ve kaynakları olmayan şirketler için büyük avantaj sağlayabilir.